top of page

O mnie

Fotografia to moja pasja.

 

 

Jestem absolwentką Studium Fotografii w Opolu oraz Studiów Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Katowicach. Aparat towarzyszy mi w pracy oraz w życiu prywatnym od zawsze. Po prostu szukam kadrów i obserwuję światło.

Najczęściej wykonuję zdjęcia z zakresu fotografii reklamowej, produktowej, modowej, oraz scenicznej.

 

 

W fotografii reportażowej, scenicznej utrwalam wycięte z większej przestrzeni subiektywnie wykadrowane sceny tak, aby każda z nich stanowiła osobny i konsekwentny z całością obraz. Malowany światłem wizualny przekaz. Dopieszczam kompozycję, dostrajam kolor i nadaję całości sesji spójny oraz indywidualny charakter. 

 

 

W fotografii produktowej wizerunek produktu kreuję najpierw w głowie. Wszystkie składowe kadru, łącznie ze światłem mogę dowolnie kształtować. Od poprawnie naświetlonego ukazania produktu przechodzę do kolejnych jego wariantów: dodania odbicia, światłocienia, koloru tła po wykreowanie martwej natury i fotografii reklamowej w której uwidocznione są wszystkie pozytywne cechy produktu. W pamięci potencjalnych klientów zostaje także logo marki, zwiększa się jej rozpoznawalność. Swoje umiejętności z fotografii produktowej zdobywałam pod okiem jednego z najlepszych specjalistów w Polsce Marka Dziedzica.

 

Pracuję w programach Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Capture One, Portrait Pro, Helicon Focus. Przy sesjach produktowych wykorzystuję wzornik kolorystyczny Spyder Checkr.

 

Jestem otwarta na fotograficzne wyzwania.

 

Serdecznie zapraszam do współpracy.

  do współpracy.

small_foto_148.jpg

„Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?” 

Ernst Haas

bottom of page